2016-02-08

#1096: Goon popáté? Je to opět na vás!

Poslední "Goon", tedy ten čtvrtý, mě zase nadchnul a já se nemohu dočkat toho, co si pro nás Eric Powell připravil v knize páté. A je jen na vás, jestli pátá kniha opět vyjde, či nikoli. Takže mrkněte na stránky Comics Centrum a přidejte se k těm, kteří si komiks předobjednají a buďte tak jhedním z těch, kdo rozhodnou o to, že dojde k vydání tohoto kousku.

Nekorektní, humorný a mistrovsky nakreslený komiks "Goon" výtvarníka Erica Powella nabírá každým svým dalším dílem na nápaditosti vyprávění i genialitě kresby. Komiks "Goon 5: Zvrhlé choutky" vyjde ale jen v případě, když si jej předem objedná dostatečný počet zájemců, protože tento další titul Comics Centra vychází v edici "Na přání". 

Kniha "Zvrhlé choutky" přináší zásadní obrat v boji proti nemrtvým hordám z Lonely Street, který způsobí Goonův spojenec Krkavec, když zjistí pravé jméno pátera Monstera, kterého začínají dohánět zločiny z minulosti a nemůže už nadále získávat čerstvé mrtvoly z místního hřbitova. Je proto nucen vytvořit si zcela nový druh přisluhovačů – takový, který bude nad Goonovy síly. Páter pak využije bitvu soupeřících mafiánských rodin, aby zakryl pohyb svých nových služebníků po Goonově území. Ve městě tak od doků až po Lonely Street vypukne otevřená válka. Goon musí být ještě nemilosrdnější než kdy jindy, aby zarazil nepřátelům jejich zvrhlé choutky.

"Goon 5: Zvrhlé choutky" vychází ve vydavatelství Comics Centrum v edici "Na přání", ve které vyjde každá kniha pouze v případě, že si ji do stanoveného termínu objedná minimálně 500 zájemců. První čtyři díly Goona jsou k dostání v e-shopu vydavatelství Comics Centrum. Připravovaný titul si mohou čtenáři objednávat do 21. února 2016, vyjde pak 29. března 2016. Více informací naleznete na www.comicscentrum.cz.

Takže pro shrnutí:
"Goon 5: Zvrhlé choutky" vychází v edici "Na přání"
Poslední den, kdy jsou objednávky přijímány, je 21. února 2016
A když to dobře dopadne, kniha vyjde 29. března 2016

Jen je opět třeba připomenout, že se jedná o předobjednávky, proto není nic třeba platit předem, ale zaplatit a vyzvednout si komiks mohou zájemci v termínu od 29. března do 29. dubna 2016.

Žádné komentáře:

Okomentovat