2014-10-08

#758: Prodám některé komiksy ze své sbírky

Vzhledem k tomu, že moje sbírka je v současné době poměrně rozsáhlá - nic gigantického, ale několik stovek komiksů to bude - rozhodl jsem se, že některé prodám. Ani ne tak proto, že by nebyly dobré, ale čistě proto, že mě tolik nezajímají, neudělal jsem si k nim vztah, anebo je mám dvakrát. No, stávají se i horší věci.

Pro tuto příležitost jsem vytvořil sekci na Comics Blogu, sekci, kterou najdete pod odkazem "Prodám" v hlavním menu. Pokud vás komiks zajímá a pokud máte zájem o nějaké kousky, které se v nabídce objeví, klidně mi napište. V současné době nabízím tyto knihy:
  • Thorgal: Černá galéra (mnou nečtené, ale na sešitu už je poznat, že je staršího data - více info zde)
  • Upíří polibky: Hřbitovní hry (nečtené, sešly se mi dvě knihy a tahle má menší vadu na deskách - vzadu se odlupuje fólie- více info zde)
  • Marco Turini: Babes, Bullets and Blah! (je to artbook Marca Turiniho i s jeho podpisem)

Více informací se dovíte v sekci "Prodám", kde najdete i fotografie.

Pokud byste měli o komiks skutečně zájem, kontaktujte mě třeba přímo v komentáři k tomuto článku, anebo v komentáři k sekci "Prodám". Rovnou mi můžete napsat na mail stefko.martin@gmail.com. Další možností je Facebook, kde mám přímo svůj profil anebo jsou zde samozřejmě i facebookové stránky Comics Blogu. V každém případě máte celkem dost možností, jak mě kontaktovat. Na ceně a postupu se určitě dohodneme. Zrovna v případě těchto knih si jsem jistý, že cena může být více jak přívětivá.

Žádné komentáře:

Okomentovat