2013-12-05

#407: Adventní kalendář Zoner Pressu

Nakladatelství Zoner Press připravilo v prosinci pro své zákazníky v internetovém knižním obchodu www.zonerpress.cz výhodné adventní slevy, bonusy a akční nabídky. 

V předvánočním nákupním období (od 1. – 24. 12. 2013) mohou zákazníci vydavatelství Zoner Press využít při nákupu v internetovém obchodě na www.zonerpress.cz bonusový adventní kalendář. Každý den se přesně v poledne (ve 12 hodin) otevře jedno okénko, ve kterém se objeví denní nabídka slevy. Toto okénko se zavírá následující den přesně v poledne (akční nabídka končí) a v ten stejný okamžik se otevře další okénko, nová aktuální nabídka bonusů, která bude opět platná jen 24 hodin.

A nechybí ani adventní soutěž „Hádejte text z kalendáře“. V každém uzavřeném okně se zobrazí jedno písmeno, takže 24. 12. 2013 bude v kalendáři vidět 24 písmen, které tvoří zašifrovaný text. Zákazníci se mohou pokusit text rozklíčovat, svůj tip poslat do vydavatelství a vyhrát jednu ze tří cen.

Tak sledujte, co se objeví každý den v adventním kalendáři. Třeba zde bude nějaká sleva nebo jiná výhoda, kterou uplatníte na nějakou mangu nebo komiks od Petra Kopla. Adventní kalendář najdete na adrese advent.zonerpress.cz/.

Žádné komentáře:

Okomentovat